Ubezpieczenia Nieruchomości
Ilu ludzi, tyle potrzeb. Niezależnie jednak od tego, czy jesteś posiadaczem własnego mieszkania lub domu, czy też wynajmujesz od kogoś nieruchomość, bardzo prawdopodobne jest, że potrzebujesz ubezpieczenia związanego z Twoim miejscem zamieszkania – przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa i komfortu.

Masz do dyspozycji kilka możliwości:
-
ubezpieczenie do kredytu hipotecznego z cesją na bank
– w którym ubezpieczasz nieruchomość, którą spłacasz. Jest to rodzaj ubezpieczenia potrzebnego przy kredycie hipotecznym.
-
ubezpieczenie dla osoby wynajmującej od kogoś nieruchomość
– w ubezpieczeniu tego typu masz zagwarantowaną ochronę Twoich osobistych rzeczy (tj. ruchomości domowych), które do Ciebie należą i znajdują się w wynajmowanym przez Ciebie mieszkaniu. Możesz również liczyć na pakiet pomocy assistance oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym dla Ciebie i członków rodziny, którzy mieszkają wraz z Tobą. Co ważne, OC ochroni Cię również w przypadku rażącego niedbalstwa.
-
dodatkowe ubezpieczenie nieruchomości już ubezpieczonej
– ubezpieczenie tego rodzaju może się przydać w sytuacji, gdy wykonałeś remont zwiększający wartość nieruchomości, wymieniłeś okna lub drzwi, nabyłeś nowe ruchomości domowe, takie jak sprzęt RTV, AGD, sprzęt komputerowy, fotograficzny, dzieła sztuki, rowery, zwierzęta domowe itd., a także w przypadku montażu np. kolektorów lub baterii słonecznych.

Co więcej, możesz również samodzielnie skomponować wybrany przez siebie zakres ochrony w opcji „stwórz własny wariant”. To bardzo korzystna opcja dla osób, którym zależy na konkretnych parametrach ochrony ubezpieczeniowej.
Formularze zakupowe są intuicyjne i maksymalnie uproszczone, ostatni krok formularza zakupu to zapytanie przez system czy klient chce przejść do szybkiej płatności PayU bądź skorzystać z tradycyjnego przelewu.

Oferowane przez nas ubezpieczenie zajęło 1 miejsce w rankingu ubezpieczeń nieruchomości przeprowadzonym przez „Rz”. Sprawdź i przekonaj się, jak mieszkać bezpiecznie.


Kup Ubezpieczenie Sprawdź nasze rabaty

Potrzebujesz pomocy?

Kliknij w ikonkę i zadzwoń - pomożemy.