O mnie

PSY i Ubezpieczenia? Dwie różne pasje. Dwie misje. Czy mogą być spełnione jednocześnie?

Będzie długo, ale bardzo zależy mi, abyś poznał całą treść tego tekstu.

Ubezpieczenia różnie się nam kojarzą. Z różnych powodów nie zawsze dobrze, ponieważ rzadko kiedy osobiście decydujemy w pełni o ich zakupie, rodzaju i zakresie.
Nie zawsze, a właściwie mało kiedy rozumiemy ich zakres czy OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia).
Zmieniają się jednak czasy, zmienia się rola, zakres i jakość ubezpieczeń.
Doczekaliśmy dnia, w którym nasi czworonożni przyjaciele będą mieli Ubezpieczenie stworzone specjalnie dla nich. Moje życie zatoczyło ciekawy krąg. Połączyło dwie pasje i misje, które na pierwszy rzut oka nigdy nie miały ze sobą nic wspólnego. Psy i ubezpieczenia.


Kontakt
ubezpieczenie dla psa kota ubezpieczenie dla psa kota ubezpieczenie dla psa kota ubezpieczenie dla psa kota
PSY -
Jestem prawdopodobnie jedynym agentem i pośrednikiem ubezpieczeniowym, który ma jednocześnie 35-letnie doświadczenie w kynologii i wychowaniu oraz trenowaniu psów. Psy są moją miłością, pasją i towarzyszą mi całe życie.
Świat zwierząt zawsze mnie inspirował, fascynował i pociągał. Ale w czasach, kiedy musiałem zadecydować o swojej edukacji, po prostu nie miałem możliwości iść w tym kierunku.
Pies (suka dobermana o imieniu Atma) umożliwił mi naukę w temacie szkolenia psów, a potem w kynologii jako hodowcy. Długie lata, chyba instynktownie, starałem się odwdzięczyć psom za to, co dzięki nim zyskałem. Szkoląc je i wychowując, pomagając też na tyle ile mogłem psiakom w schroniskach czy fundacjach.

UBEZPIECZENIA -
Po dramacie życiowym w 2010 roku (utrata w tragicznym wypadku osiemnastoletniego syna w pierwszy dzień wakacji) los umożliwił mi znalezienie sensu, misji i pasji, jaką są ubezpieczenia.
A właściwie edukacja innych ludzi w tym temacie, analiza i dostrzeganie różnic między ubezpieczeniami.
Miałem przyjemność od początku uczestniczyć przy powstawaniu portalu Bezpieczny.pl, który zrewolucjonizował ubezpieczenia dzieci i młodzieży w Polsce. Robi to nadal, wprowadzając na rynek najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne produkty ubezpieczeniowe.
Jestem jego partnerem, pośrednikiem i opiekunem dedykowanym do polis moich klientów.

PSY i UBEZPIECZENIA
Kto by przypuszczał, że te dwie pasje mojego życia połączą się i umożliwią realizację obu misji?
Wkrótce możliwe będzie doradzanie i edukowanie klientom w sprawach ubezpieczeń, ubezpieczanie psów (potem kotów) a przez program partnerski, którego jestem prekursorem będę mógł wspierać i pomagać psom i zwierzętom w skali, o której nie mogłem nawet marzyć.
Dlatego zachęcam do kontaktu ze mną osoby i firmy, które mają związek z psami i zwierzętami. Wspólnie będziemy mogli zrobić dla naszych braci mniejszych coś wielkiego.


Jako SECURE, w ubezpieczeniach, pomagam na co dzień w ocenie, doborze i dopasowaniu do potrzeb klienta produktów ubezpieczeniowych.
Teraz będę mógł robić to również dla Twojego psiego przyjaciela.
Na pierwszym miejscu stawiam zawsze potrzeby Klienta i jego dobro.
Teraz będę mógł zabezpieczać potrzeby również innych zwierząt dzięki Tobie, jeśli zdecydujesz się być moim klientem albo partnerem w reklamie i promowaniu Ubezpieczenia dla Psa.
Klient zawsze może liczyć na mnie w trakcie doboru i zakupu ubezpieczenia, a także - co nie mniej ważne - w czasie jego trwania i obsługi. Pomoc w przygotowaniu, kompletowaniu i wysyłaniu wniosków po zdarzeniach to w mojej pracy norma.
Teraz moje doświadczenie z psami przyda się tym bardziej przy różnego rodzaju poradach i tematach związanych z ich ubezpieczeniem.

Obecnie wkraczamy w drugą dekadę XXI wieku. Stosuję więc narzędzia i sposoby kontaktów oraz komunikacji na miarę naszych czasów.
Telefon, komputer, laptop, tablet. Jeśli posiadasz jedną z tych rzeczy to wystarczy, abym był zawsze tam gdzie Ty, wtedy kiedy mnie potrzebujesz albo kiedy jest Ci po prostu wygodnie.
Nie musisz nigdzie chodzić ani jeździć, stać w kolejkach czy krępować się pytaniami, które ktoś inny może usłyszeć.
Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną wygodnie siedząc w fotelu w domu. A ja będę przy Tobie.

Moje motto jako Opiekun Klienta to:
"Po cóż żyjemy, jeśli nie po to, by życie czynić łatwiejszym dla siebie nawzajem." [George Eliot]

Potrzebujesz pomocy?

Kliknij w ikonkę i zadzwoń - pomożemy.